دانلود فیلم جدید، دانلود سریال | بانی مووی

خرید قانونی سریال شهرزاد 2
انیمیشن Despicable Me 3 2017 پیشنهاد بانی مووی Despicable Me 3 امروز دانلود و تماشا کنید

ژانر وسترن :

وسترن ژانری هنری است که در فیلم، تلویزیون، رادیو، ادبیات، نقاشی و سایر هنرهای تجسمی مورد استفاده قرار می‌گیرد. داستان‌های این ژانر بیشتر در نیمه دوم قرن ۱۹ میلادی و در آمریکای قدیم و پس از نبرد آلامو در سال ۱۸۳۶ و بویژه پس از پایان جنگ داخلی آمریکا در سال ۱۸۶۵ و کشتار زانوی زخمی در سال ۱۸۹۰ اتفاق می‌افتد.وسترن اصیل‌ترین گونه و مادر ژانرها است. با وسترن است که سینما آغاز می‌شود و مفهوم «حرکت» به مثابه جوهر سینما را مبنای روایت و سازمان خود قرار می‌دهد. به قول آندره بازن، نظریه‌پرداز بزرگ سینما، اگر سینما یعنی حرکت، پس وسترن عالی‌ترین مصداق سینما و مظهر و عصاره آن است. هیچ فرم هنری دیگری همچون وسترن نتوانست با معدودترین و کم شمارترین کلیشه‌ها دهه‌ها کار کند و هربار نامکررتر و بکرتر جلوه کند.
وسترن یک ژانر اصلی در بین هنرها است. چه در کمیک، داستان، فیلم، بازی، رادیو و تلویزیون. وسترن‌ها به داستانهایی می‌گویند که معمولاً در اوایل نیمه دوم قرن ۱۹ در غرب وحشی آمریکا رخ داده است. در سیمای یک سرخپوست، یک راهزن، یک کابوی، یک مرد قانون یا قانون شکن و یا یک سرباز و تصاویر جذاب کوهستان. در حقیقت وسترن، محبوبترین ژانر سینمای هالیوود از اوایل قرن بیستم تا دهه ۶۰ میلادی بود.

سریال Westworld

9.0 SUB
اکران شده
تاریخ ارسال: ۱۵ بهمن ۱۳۹۵   /   موضوع: سریال
سریال Westworld
به این مطلب رأی دهید

ربات هایی انسان مانند که میزبان نامیده می شوند، در منطقه ای وسیع به نام  وست ورلد ساکن هستند که از خود اختیاری ندارند. انسان ها که میهمان تلقی می شوند، با پرداخت مبالغ هنگفت پول می توانند آنها را اجاره کرده و هر کاری که مایل باشند با آنها انجام دهند؛ البته این را باید یادآور شد که این ربات ها طوری برنامه ریزی شده اند که اجازه سرپیچی و یا اعتراض را ندارند. چندین سال از این ماجرا می گذرد تا اینکه سیستم کنترل میزبانها دچار مشکل میشود. اکنون دوران جدید در حال شکل گیری است که میزبان ها در آن به ماهیت و هدف ساخته شدنشان پی می برند …

ادامه مطلب و دانلود

Google Chrome

مرورگر گوگل کروم

FireFox

مرورگر فایرفاکس

IDM

مدیریت دانلود

VLC Player

پخش کننده ویدئو

KMPlayer

پخش کننده ویدئو

کانال تلگرام بانی مووی