دانلود فیلم جدید، دانلود سریال | بانی مووی

خرید قانونی سریال شهرزاد 2
انیمیشن Despicable Me 3 2017 پیشنهاد بانی مووی Despicable Me 3 امروز دانلود و تماشا کنید

هیو جکمن در فیلم The Frontrunner بازی خواهد کرد

هیو جکمن در فیلم The Frontrunner بازی خواهد کرد

این گونه به نظر می رسد که بازیگر بسیار دوست داشتنی و محبوب هیو جکمن (Logan, Les Misérables) سرانجام به دنیای سیاست وارد خواهد شد، او قرار است نقش یک سیاستمدار را در فیلم بیوگرافی در مورد سناتور سابق گری هارت بازی کند. تایید شده است که جکمن نقش این سناتور سابق را در این فیلم که به نام The Frontrunner (پیشتاز) می باشد را ایفا خواهد کرد. این فیلم توسط جیسون رایتمن (Juno, Up in the Air) نوشته و کارگردانی خواهد شد.

گری هارت بین سال های ۱۹۷۵ تا ۱۹۸۷ به عنوان سناتور ایالات متحده آمریکا از ایالت کلرادو خدمت می کرد اما او بیشتر برای نامزد شدن برای ریاست جمهوری در سال های ۱۹۸۴ و ۱۹۸۸ شناخته می شود. در دور دوم مبارزات انتخاباتی اش، او به عنوان کاندید پیشتاز و بالاتر از کاندید احتمالی مایک دووکیس در نظر گرفته می شد ولی جنبش او توسط اتهامات رسانه ها در مورد یک رابطه جنسی خارج از ازدواج متوقف شد. هارت نیز در ادامه رسانه ها را به چالش دعوت کرد و گفت: “من را دنبال کنید، من اهمیتی نمی دهم. من جدی هستم. اگر کسی مشتاق است که من را تعقیب کند، بفرماید. مطمئنا خسته خواهد شد.” مطبوعات این چالش ها را پذیرفتند و عکس های هارت با زنی به نام دونا رایس بر روی یک قایق تفریحی به سرعت به نامزدی انتخاباتی او پایان داد.

هارت در نهایت به عنوان صدای ارزشمندی در امنیت ملی برگشت و در همین راستا نیز قبل از رخ دادن اتفاقات ۱۱ سپتامبر به دولت بوش در مورد آنها هشدار داده بود. در نهایت نیز به عنوان معاون رییس شورای مشورتی امنیت ملی بین سال های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ خدمت کرد. او همچنین به یک نویسنده پر طرفدار تبدیل شد و ۱۵ کتاب غیر داستانی و ۵ رمان را قلم زد.

فیلم بعدی هیو جکمن، فیلم بیوگرافی The Greatest Showman (بزرگترین شومن) در مورد زندگی پی.تی بارنوم خواهد بود که در دسامبر امسال به روی پرده نقره ای خواهد رفت. کارگردان رایتمن نیز اخیرا فیلم Tully به نویسندگی دیابلو کودی و نقش آفرینی شارلیز ترونبرای اکران در سال ۲۰۱۸۸ را کارگردانی کرده است.

منبع : «بیا تو مگ»    |
تاریخ ارسال: ۱۰ تیر ۱۳۹۶   |   موضوع :
نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

اطلاع رسان
avatar
wpDiscuz

Google Chrome

مرورگر گوگل کروم

FireFox

مرورگر فایرفاکس

IDM

مدیریت دانلود

VLC Player

پخش کننده ویدئو

KMPlayer

پخش کننده ویدئو

کانال تلگرام بانی مووی