مرجع فیلم جدید و سریال | بانی مووی

خرید قانونی سریال شهرزاد 2
انیمیشن ناسور پیشنهاد بانی مووی Nasor امروز دانلود و تماشا کنید

جوئل دیوید مور در فیلم های Avatar نیز حضور دارد

جوئل دیوید مور در فیلم های Avatar نیز حضور دارد
صفحه اصلی » وبلاگ » جوئل دیوید مور در فیلم های Avatar نیز حضور دارد

جوئل دیوید مور (Bones) قرار است که نقش خود به عنوان دانشمند نورم اسپلمن را در دنباله های فیلم های Avatar (آواتار) از کمپانی فاکس بار دیگر به تصویر بکشد. ما چیز زیادی در مورد طرح فیلم نمی دانیم ولی چیزی که قطعی شده است این می باشد که فیلم به دنیای زیر آب می پردازد.

جوئل دیوید مور برای بازی اش در سریال بلند مدت Bones (استخوان ها) شناخته می شود که در آن، او نقش دکتر کالین فیشر را ایفا می کند. دیگر کارهای او نیز شامل فیلم های Dodgeball: A True Underdog Story و Youth in Oregon می باشد.

تاریخ اکران این چهار فیلم همواره با تغییراتی مواجه شده است، اما بالاخره کمپانی فاکس قرن بیستم ضمن انتشار تصویری از جیمز کامرون و بقیه ی عوامل فیلم، تاریخ اکران آنها را نیز به صورت رسمی اعلام کرده است:

“این افتخار بسیار بزرگی است که همراه با چنین تیمی در حال ساختن این پروژه ها [دنباله های فیلم آواتار] هستیم و در مورد تاریخ اکران آنها نیز باید گفت که این فیلم ها به ترتیب در تاریخ های ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۱۳۹۹)، ۱۷ دسامبر ۲۰۲۱ (۲۶ آذر ۱۴۴۰)، ۲۰ دسامبر ۲۰۲۴ (۳۰ آذر ۱۴۰۳) و ۱۹ دسامبر ۲۰۲۵ (۲۸ آذر ۱۴۰۴) اکران خواهند شد.”

در مورد بازیگران فیلم نیز می توان گفت، حضور چهره هایی چون سم وورتینگتون، زوئی سالدانا، استیون لانگ و سیگورنی ویور، کلیف کرتیس در آواتار ۲ تایید شده است. فیلمی که جیمز کامرون در آن علاوه بر کارگردان، فیلمنامه نویس و تهیه کننده نیز می باشد.

جوئل دیوید مور در فیلم های Avatar نیز حضور دارد

منبع : «بیا تو مگ»    |
تاریخ ارسال: ۱۴ خرداد ۱۳۹۶   |   موضوع :
نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

اطلاع رسان
avatar
wpDiscuz

Google Chrome

مرورگر گوگل کروم

FireFox

مرورگر فایرفاکس

IDM

مدیریت دانلود

VLC Player

پخش کننده ویدئو

KMPlayer

پخش کننده ویدئو

کانال تلگرام بانی مووی