دانلود فیلم جدید، دانلود سریال | بانی مووی

خرید قانونی سریال شهرزاد 2
انیمیشن Despicable Me 3 2017 پیشنهاد بانی مووی Despicable Me 3 امروز دانلود و تماشا کنید

بودجه فیلم Aquaman حدودا ۱۶۰ میلیون دلار است

بودجه فیلم Aquaman حدودا ۱۶۰ میلیون دلار است

فیلم در حال ساخت حماسی و زیرآبی کمپانی دی سی یعنی فیلم Aquaman (آکوامن) بنا بر گزارش ها دارای بودجه ای ۱۶۰ میلیون دلاری است. این بودجه سبب می شود که فیلم در کنار فیلم های اخیر ابر قهرمانی و کمتر ناشناخته قرار گیرد و قطعا این فیلم دارای بودجه کمتری نسبت برخی از پروژه های اخیر دی سی است.

فیلم آکوامن داستان آرتور کاری با بازی جیسون موموا (Game of Thrones) را بازگو می کند که مردی از دو جهان مختلف است. او فرزند یک مرد ماهیگیر انسان و ملکه ای آتلانتیایی و حاکم بر حق آتلانتیس است ولی برای داشتن ژنی انسانی در خود، با بررسی و رسیدگی هایی از طرف دیگر آتلانتیسی ها رو به رو و به طور کلی با بازخورد منفی سیاسی خشونت آمیز مواجه می شود. این فیلم که به کارگردانی جیمز وان (The Conjuring, Fast 7) است، بنا بر گفته ها، در جلوه های ویژه به زمینه های جدیدی پا خواهد گذاشت زیرا اکثر اقدامات فیلم در زیر آب قرار دارد.

به نظر می رسد که بودجه گزارش شده برای فیلم آکوامن مرتبط با جلوه بصری وعده داده شده از طرف تولید کننده آن باشد. در مقاله ای ذکر شده که بودجه فیلم ۱۶۰ میلیون دلار است. این بودجه در مقایسه با بودجه اختصاص داده شده به دیگر کاراکتر های ابر قهرمانی ناشناخته ای همچون Doctor Strange (دکتر استرنج) و Guardians of the Galaxy (نگهبانان کهشکان) در یک سطح قرار می گیرد. به طور قطع، بودجه فیلم آکوامن از بودجه ۲۵۰ میلیون دلاری فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: طلوع عدالت)کمتر و در واقع از بودجه فیلم پر فروش و مورد تحسین Wonder Woman (واندر وومن) اندکی بیشتر است.

منبع : «بیاتو مگ»    |
تاریخ ارسال: ۳ شهریور ۱۳۹۶   |   موضوع :
نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

اطلاع رسان
avatar
wpDiscuz

Google Chrome

مرورگر گوگل کروم

FireFox

مرورگر فایرفاکس

IDM

مدیریت دانلود

VLC Player

پخش کننده ویدئو

KMPlayer

پخش کننده ویدئو

کانال تلگرام بانی مووی