دانلود فیلم جدید، دانلود سریال | بانی مووی

خرید قانونی سریال شهرزاد 2
انیمیشن Despicable Me 3 2017 پیشنهاد بانی مووی Despicable Me 3 امروز دانلود و تماشا کنید

اد اسکرین به بازسازی فیلم Hellboy پیوست

اد اسکرین به بازسازی فیلم Hellboy پیوست

بازیگر شخصیت منفی فیلم Deadpool (ددپول) یعنی اد اسکرین به بازسازی فیلم Hellboy (پسر جهنمی) پیوست. او جدیدترین بازیگری است که به این فیلم پیوسته است و همانطور که این بازگشت به دنیا دوست داشتنی، ابر قهرمانی و شیطانی ساخته مایک میگنولا به آغاز تولید نزدیک تر می شود، بازیگران بیشتری برای ایفای نقش در آن به خدمت گرفته می شوند.

پس از ساخت دو فیلم از پسر جهنمی با بازی رون پرلمن در نقش اصلی و کارگردانی گیلرمو دل تورو، در نهایت برنامه ها برای ساخت فیلم سوم از این دنیای منحصر به فرد رها شد و در اوایل امسال بود که خبر ساخت یک بازسازی از پسر جهنمی با بازی دیوید هاربر (Stranger Things) در نقش اصلی و کارگردانی نیل مارشال (Game of Thrones) اعلام شد. اخیرا فیلم با خدمت گرفتن بازیگرانی همچون ایان مک شین (American Gods) در نقش پروفسور بوم یا ترووِر براترهولم پدر خوانده پسر جهنمی و میلا یوویچ (Resident Evil) در نقش ملکه خون و شخصیت منفی اصلی فیلم، بازیگران بسیار درخشانی را گرد هم آورده است.

جدید ترین بازیگری که به این فیلم سینمایی اضافه شده است، چندان با اقتباس های سینمایی از کتاب های کمیک نا آشنا نیست. بنا بر گزارش ها، اد اسکرین در حال مذاکره برای ایفای نقش سرگرد بن دیمیو در این فیلم می باشد. سرگرد بن دیمیو یکی از اعضای سازمان تحقیق و حفاظت پدیده های ماور الطبیعی است که می تواند به یک جگوار تبدیل شود. البته، اسکرین در فیلم ددپول که سال گذشته اکران شد، نقشی به یاد ماندنی و جالب را ایفا کرد. او نقش دانشمند دیوانه ای به نام ایجکس (و همچنین به نام فرانسیس) را بازی می کرد که موفق شد تا توانایی های جهش یافته نهفته وید ویلسون را از طریق روش های طاقت فرسایی بیدار کند و او کسی است که در کل فیلم، ددپول سعی داشت تا برای انتقام گرفتن او را بیابد.

اسکرین همچنین از سابقه همکاری خود با کارگردان جدید فیلم پسر جهنمی یعنی نیل مارشال در سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) گفت. اد اسکرین در سریال بازی تاج و تخت بازیگر اولیه نقش داریو ناهاریس را بود ولی در فصل چهارم سریال جایش را به بازیگر مایکل هیوزمن داد.

منبع : «بیا تومگ»    |
تاریخ ارسال: ۱ شهریور ۱۳۹۶   |   موضوع :
نظرات کاربران

دیدگاه بگذارید

اطلاع رسان
avatar
wpDiscuz

Google Chrome

مرورگر گوگل کروم

FireFox

مرورگر فایرفاکس

IDM

مدیریت دانلود

VLC Player

پخش کننده ویدئو

KMPlayer

پخش کننده ویدئو

کانال تلگرام بانی مووی